Skip to content

O GABINECIE

Urszula Kochan

Specjalista podologii, fizjoterapeutka, założycielka i właścicielka Gabinetu Podologicznego Zdrowa Stopa

Z podologią związana jestem od 2016 roku. Liczne szkolenia podologiczne w połączeniu z doświadczeniem jako fizjoterapeutka sprawiają, że staję się coraz lepsza w wykonywanej pracy i mogę zaproponować moim pacjentom co raz to nowsze metody prowadzenia terapii. Prowadzenie własnego gabinetu daje mi możliwość spełnienia się i rozwoju zawodowego co jest źródłem mojej satysfakcji. Tutaj każdy dzień jest inny, nie ma mowy o rutynie.

Gabinet-Zdrowa-Stopa-Podologia10

Renata Zielinśka

Podolog i licencjonowana pielęgniarka, specjalistka leczenia ran

Swoją wiedzę teoretyczną oraz praktyczną zdobywa w licznych kursach i szkoleniach, cały czas podnosząc swoje kwalifikacje. Do każdego pacjenta podchodzi z troską i życzliwością, zapewniając komfort w trakcie wizyty, chętnie odpowiada wyczerpująco na każde zadane pytanie. Starannie i sumiennie wykonuje swoją pracę

Karolina Wich

dyplomowany podolog

Podologia to jej pasja dlatego chętnie uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach dzięki czemu nieustannie pogłębia wiedzę i szuka nowych rozwiązań terapeutycznych. Jest osobą niezwykle staranną oraz delikatną w swojej pracy, do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny i z bardzo dużym zaangażowaniem. Chętnie dzieli się swoją wiedzą z pacjentami.

Gabinet-Zdrowa-Stopa-Podologia11

GABINET

Dbajmy o nasze stopy – one na to zasługują!